EFCH2140TCA1
EFCH2140TCA1 Panasonic Electronic Components
EFCH2140TCA1.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FILTER SAW 2.14GHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.055" W (2.00mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Cell Phone
Frequency - Center: 2.14GHz
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER SAW 2.14GHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.055" W (2.00mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Applications: Cell Phone, Frequency - Center: 2.14GHz, Height (Max): 0.037" (0.95mm).