EFO-H418MS12
EFO-H418MS12 Panasonic Electronic Components
EFO-H.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SAW RES 418.0000MHZ T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Metal Can - 3 Lead
Size / Dimension: 0.358" Dia (9.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: SAW
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: -150ppm, +50ppm
Height: 0.138" (3.50mm)
Part Status: Obsolete
Impedance: 30 Ohms
Frequency: 418 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAW RES 418.0000MHZ T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Metal Can - 3 Lead, Size / Dimension: 0.358" Dia (9.10mm), Mounting Type: Through Hole, Type: SAW, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: -150ppm, +50ppm, Height: 0.138" (3.50mm), Part Status: Obsolete, Impedance: 30 Ohms, Frequency: 418 MHz.