EFO-MC3584A4
EFO-MC3584A4 Panasonic Electronic Components
EFO-MC%20Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CERAMIC RES 3.5800MHZ T/H
Features: Built in Capacitor
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, 2.50mm Pitch
Size / Dimension: 0.335" L x 0.158" W (8.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.197" (5.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Obsolete
Frequency: 3.58 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 3.5800MHZ T/H, Features: Built in Capacitor, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Box - 3 Lead, 2.50mm Pitch, Size / Dimension: 0.335" L x 0.158" W (8.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.197" (5.00mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Part Status: Obsolete, Frequency: 3.58 MHz.