EFO-MN4004A4
EFO-MN4004A4 Panasonic Electronic Components
EFO%20Type%20MN.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CERAMIC RES 4.0000MHZ T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Box - 2 Lead, 5.00mm Pitch
Size / Dimension: 0.335" L x 0.158" W (8.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.197" (5.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Frequency: 4 MHz
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 4.0000MHZ T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Box - 2 Lead, 5.00mm Pitch, Size / Dimension: 0.335" L x 0.158" W (8.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.197" (5.00mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Frequency: 4 MHz.