EFO-N4194E5
EFO-N4194E5 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CER RESONATOR 4.19MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Without Capacitor
Package / Case: 2-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.126" W (7.80mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.098" (2.50mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Frequency: 4.19 MHz
Написати відгук
Description: CER RESONATOR 4.19MHZ SMD, Packaging: Cut Tape (CT), Features: Without Capacitor, Package / Case: 2-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.126" W (7.80mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.098" (2.50mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Frequency: 4.19 MHz.