EFO-P4194E5
EFO-P4194E5 Panasonic Industry
EFO_2Array.pdf
Виробник: Panasonic Industry
Description: CERAMIC RES 4.1900MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.126" W (7.80mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.071" (1.80mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Frequency: 4.19 MHz
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 4.1900MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.126" W (7.80mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.071" (1.80mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Frequency: 4.19 MHz.