EFO-SS4194E5
EFO-SS4194E5 Panasonic Electronic Components
EFO_3Array.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CERAMIC RES 4.1900MHZ 21PF SMD
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.2%
Height: 0.047" (1.19mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 21 pF
Frequency: 4.19 MHz
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 4.1900MHZ 21PF SMD, Features: Built in Capacitor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.2%, Height: 0.047" (1.19mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 21 pF, Frequency: 4.19 MHz.
Інші пропозиції EFO-SS4194E5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EFO-SS4194E5 EFO-SS4194E5 Виробник : Panasonic Electronic Components EFO_3Array.pdf Description: CERAMIC RES 4.1900MHZ 21PF SMD
Features: Built in Capacitor
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Frequency Stability: ±0.2%
Height: 0.047" (1.19mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 21 pF
Frequency: 4.19 MHz