Продукція > NORITAKE ITRON > EFP105X067B07A-C
EFP105X067B07A-C
EFP105X067B07A-C NORITAKE ITRON
1824499.pdf
Виробник: NORITAKE ITRON
Description: NORITAKE ITRON - EFP105X067B07A-C - Filter, EMI-Abschirmung, 4.3"-Bildschirm, schwarz, 105mm x 67mm x 0.7mm
tariffCode: 70032000
Filtertyp: Optische EMV-Filter
productTraceability: No
Breite: 67mm
rohsCompliant: YES
Filtermaterial: Kalk-Natron-Glas
Länge: 105mm
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: EFP
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NORITAKE ITRON - EFP105X067B07A-C - Filter, EMI-Abschirmung, 4.3"-Bildschirm, schwarz, 105mm x 67mm x 0.7mm, tariffCode: 70032000, Filtertyp: Optische EMV-Filter, productTraceability: No, Breite: 67mm, rohsCompliant: YES, Filtermaterial: Kalk-Natron-Glas, Länge: 105mm, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: EFP, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).