EFR-TSB40K5
EFR-TSB40K5 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: ULTRASONIC SENSOR TRANS 40KHZ
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 20V
Frequency: 40kHz
Type: Transmitter
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRASONIC SENSOR TRANS 40KHZ, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 20V, Frequency: 40kHz, Type: Transmitter, Part Status: Obsolete.