EFT32F104
EFT32F104 EI Sensor Technologies
EFT32F104-REV-0.pdf
Виробник: EI Sensor Technologies
Description: THERMISTOR, THIN FILM, 100K OHM
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
B25/50: 3950K
B25/85: 4007K
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 0.20" (5.10mm)
на замовлення 470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR, THIN FILM, 100K OHM, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, B25/50: 3950K, B25/85: 4007K, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 0.20" (5.10mm).