Продукція > EPSON > EG-2001CA 133.3333M-PCHL0
EG-2001CA 133.3333M-PCHL0
EG-2001CA 133.3333M-PCHL0 EPSON
doc_check.php?dl=brief_EG-2001CA&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC SO 133.3333MHZ CMOS SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 133.3333MHz 3.3Volt 100ppm 0C +70C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EG-2001CA 133.3333M-PCHL0 EG-2001CA 133.3333M-PCHL0 Виробник : Epson Timing G-2021CA_en-1003168.pdf Standard Clock Oscillators 133.3333MHz 3.3Volt 100ppm 0C +70C