Продукція > EPSON > EG-2102CA 156.2500M-PGRNB
EG-2102CA 156.2500M-PGRNB
EG-2102CA 156.2500M-PGRNB EPSON
doc_check.php?dl=brief_EG-2102CA&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVPECL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3Volt 50ppm -5C +85C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EG-2102CA 156.2500M-PGRNB EG-2102CA 156.2500M-PGRNB Виробник : Epson Timing G-2102CA_en-1003204.pdf Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3Volt 50ppm -5C +85C