Продукція > EPSON > EG-2102CB 106.2500M-PGRNB
EG-2102CB 106.2500M-PGRNB
EG-2102CB 106.2500M-PGRNB EPSON
doc_check.php?dl=brief_EG-2121CB&lang=en
Виробник: EPSON
Description: XTAL OSC SO 106.2500MHZ LVPECL
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: SO (SAW)
Operating Temperature: -5°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 60mA
Height - Seated (Max): 0.061" (1.55mm)
Frequency: 106.25 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC SO 106.2500MHZ LVPECL, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: SO (SAW), Operating Temperature: -5°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 60mA, Height - Seated (Max): 0.061" (1.55mm), Frequency: 106.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EG-2102CB 106.2500M-PGRNB Виробник : Epson Timing EG_2102CB_en.pdf SAW Oscillators SAW OS MHZ(O/E) 3.3V +/-50PPM -5 85C BULK