Продукція > SAMXON > EGF227M1JG20RRSHP
EGF227M1JG20RRSHP
EGF227M1JG20RRSHP SAMXON
MY_SAMXON E-Cap Catalog.pdf
Виробник: SAMXON
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 220uF; 63VDC; Ø10x20mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: THT
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø10x20mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 20mm
Diameter: 10mm
Impedance: 168mΩ
Service life: 3000h
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 4486 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 220uF; 63VDC; Ø10x20mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø10x20mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 20mm, Diameter: 10mm, Impedance: 168mΩ, Service life: 3000h, Terminal pitch: 5mm.