Продукція > IGUS > EGLM-30-LC
EGLM-30-LC
EGLM-30-LC IGUS
igubal_EGLM_LC_EN.pdf EN-Mount_info.pdf igubal_EGLM_LC_DE.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: spherical; Øout: 47mm; Øint: 30mm; iglidur® W300; -30÷80°C
Type of bearing: spherical
Outside diameter: 47mm
Internal diameter: 30mm
Material: iglidur® W300
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -30...80°C
Manufacturer series: igubal®
Height: 22mm