EGP1030J103
EGP1030J103 EI Sensor Technologies
Виробник: EI Sensor Technologies
Description: THERMISTOR, GLASS PROBE, 10K OHM
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical Probe, Glass
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -50°C ~ 300°C
B0/50: 3892K
B25/85: 3977K
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 1.00" (25.40mm)
на замовлення 402 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR, GLASS PROBE, 10K OHM, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical Probe, Glass, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -50°C ~ 300°C, B0/50: 3892K, B25/85: 3977K, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 1.00" (25.40mm).