EGSK-20-75-1P Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: ELECTRICAL SLIDE
Packaging: Bulk
Type: Linear Axis (Without Motor)
Accuracy: ±10µm
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Connector
Stroke Length: 2.953" (75.00mm)
Ingress Protection: IP10
Speed: 7.48 in/s (190.0 mm/s)
Construction: Ball Screw
Load Force (Dynamic): 15.51lbf (69.0N)
Acceleration: 10.00 m/s²
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ELECTRICAL SLIDE, Packaging: Bulk, Type: Linear Axis (Without Motor), Accuracy: ±10µm, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Connector, Stroke Length: 2.953" (75.00mm), Ingress Protection: IP10, Speed: 7.48 in/s (190.0 mm/s), Construction: Ball Screw, Load Force (Dynamic): 15.51lbf (69.0N), Acceleration: 10.00 m/s².