EH20-1.5-02-1M8
EH20-1.5-02-1M8 TE Connectivity / Schaffner
C579ACADCC0369639B0C58BD1B39DC7E526F9973F0FEF0BC0B440C9BA5517DAB.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 1.8mH 1.5A -HRZNTL COMMN-MODE SPPRESSN
на замовлення 242 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.8MH 1.5A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 0.740" (18.80mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 72mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 1.8 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EH20-1.5-02-1M8 EH20-1.5-02-1M8 Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf Description: CMC 1.8MH 1.5A 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 0.740" (18.80mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 72mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 1.8 mH @ 400 Hz