EH24-0.8-02-18M
EH24-0.8-02-18M TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 18MH 800MA 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.945" L x 0.945" W (24.00mm x 24.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 438mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 18 mH @ 400 Hz
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 18MH 800MA 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.945" L x 0.945" W (24.00mm x 24.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 438mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 18 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EH24-0.8-02-18M EH24-0.8-02-18M Виробник : TE Connectivity / Schaffner C579ACADCC0369639B0C58BD1B39DC7E526F9973F0FEF0BC0B440C9BA5517DAB.pdf Common Mode Chokes / Filters 18mH 0.8A -HRZNTL COMMN-MODE SPPRESSN