EH24-4.0-02-0M5
EH24-4.0-02-0M5 TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 500UH 4A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.945" L x 0.945" W (24.00mm x 24.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 16mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 500 µH @ 10 kHz
на замовлення 350 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 500UH 4A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.945" L x 0.945" W (24.00mm x 24.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 16mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 500 µH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EH24-4.0-02-0M5 EH24-4.0-02-0M5 Виробник : TE Connectivity / Schaffner C579ACADCC0369639B0C58BD1B39DC7E526F9973F0FEF0BC0B440C9BA5517DAB.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.5mH 4A -HRZNTL COMMN-MODE SPPRESSN