EH28-1.0-02-36M
EH28-1.0-02-36M Schaffner EMC Inc.
EV-EH-series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 36MH 1A 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.102" L x 1.102" W (28.00mm x 28.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 0.941" (23.90mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 591mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 36 mH @ 400 Hz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 36MH 1A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.102" L x 1.102" W (28.00mm x 28.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 0.941" (23.90mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 591mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 36 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EH28-1.0-02-36M EH28-1.0-02-36M Виробник : TE Connectivity / Schaffner C579ACADCC0369639B0C58BD1B39DC7E526F9973F0FEF0BC0B440C9BA5517DAB.pdf Common Mode Chokes / Filters 36mH 1A -HRZNTL COMMN-MODE SPPRESSN