Продукція > OMEGA > EHSS-14G-12
EHSS-14G-12
EHSS-14G-12 Omega
JHIN-RSC.pdf
Виробник: Omega
Description: UTILITY HANDLE THERMOCOUPLE PROB
Packaging: Bulk
Type: E-Type Thermocouple
Usage: Air, Gas
Tip Type: Immersion / Penetration, Pointed
Cable Length: 40.000" (1016.00mm)
Cable Insulation: Perfluoroalkoxy (PFA)
Plug Color: Violet
Plug Type: Sub-Mini (Thermocouple Plug)
Probe Length: 12.000" (304.80mm)
Probe Material: Stainless Steel
Probe Temperature Range: 32 ~ 1508°F (0 ~ 820°C)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: UTILITY HANDLE THERMOCOUPLE PROB, Packaging: Bulk, Type: E-Type Thermocouple, Usage: Air, Gas, Tip Type: Immersion / Penetration, Pointed, Cable Length: 40.000" (1016.00mm), Cable Insulation: Perfluoroalkoxy (PFA), Plug Color: Violet, Plug Type: Sub-Mini (Thermocouple Plug), Probe Length: 12.000" (304.80mm), Probe Material: Stainless Steel, Probe Temperature Range: 32 ~ 1508°F (0 ~ 820°C).