EJ060N06
EJ060N06 ETEK MICROELECTRONICS
4d520021125f6fa0b586d092f39895df.pdf
Виробник: ETEK MICROELECTRONICS
Description: 60V N-Channel Trench Power MOSFE
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 128A
Supplier Device Package: TO-220
Vgs (Max): ±20V
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 60V N-Channel Trench Power MOSFE, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 128A, Supplier Device Package: TO-220, Vgs (Max): ±20V.