EJP60N100
EJP60N100 ETEK MICROELECTRONICS
b32b8afedec4fc66183f0a6a29224142.pdf
Виробник: ETEK MICROELECTRONICS
Description: 60V N-Channel Trench Power MOSFE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 9.5A
Supplier Device Package: 8-SOP
Vgs (Max): ±20V
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 60V N-Channel Trench Power MOSFE, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 9.5A, Supplier Device Package: 8-SOP, Vgs (Max): ±20V.