EK1E681MNN1016
EK1E681MNN1016 Chinsan (Elite)
DS_1801_EK Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 28 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 875 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.75 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 28 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 875 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.75 A @ 100 kHz.