EK80DS035
EK80DS035 MENDA/EasyBraid
Виробник: MENDA/EasyBraid
Description: KNIFE 3.50MM
Packaging: Bulk
Length: 0.630" (16.00mm)
Temperature Range: 788°F ~ 887°F (420°C ~ 475°C)
Width: 0.138" (3.50mm)
Height: 0.030" (0.76mm)