Продукція > SAMWHA > EKB3A221K06FK5
EKB3A221K06FK5 SAMWHA
EK-Series.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 220pF; 1kV; ±10%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 220pF
Operating voltage: 1kV
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 5mm
Operating temperature: -25...85°C
Mounting: THT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 220pF; 1kV; ±10%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 220pF, Operating voltage: 1kV, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 5mm, Operating temperature: -25...85°C, Mounting: THT.