Продукція > SAMWHA > EKB3A472K14FF7
EKB3A472K14FF7 SAMWHA
EK-Series.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 4700pF; 1kV; ±10%; THT; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 4.7nF
Operating voltage: 1kV
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
Operating temperature: -25...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 4700pF; 1kV; ±10%; THT; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 4.7nF, Operating voltage: 1kV, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Terminal pitch: 5mm, Operating temperature: -25...85°C.