Продукція > SAMWHA > EKE4A472M22DS1
EKE4A472M22DS1 SAMWHA
HV EK-SERIES.pdf
Виробник: SAMWHA
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 4700pF; 10kV; ±20%; THT; 10mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 4.7nF
Operating voltage: 10kV
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 10mm
Operating temperature: -25...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 4700pF; 10kV; ±20%; THT; 10mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 4.7nF, Operating voltage: 10kV, Tolerance: ±20%, Mounting: THT, Terminal pitch: 10mm, Operating temperature: -25...85°C.