Продукція > SAMXON > EKM106M1JD11TUSHP
EKM106M1JD11TUSHP SAMXON
MY_SAMXON E-Cap Catalog.pdf
Виробник: SAMXON
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 63VDC; ±20%; KM
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 63V DC
Mounting: THT
Manufacturer series: KM
Tolerance: ±20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 63VDC; ±20%; KM, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 63V DC, Mounting: THT, Manufacturer series: KM, Tolerance: ±20%.