Продукція > SAMXON > EKM477M1CF12RRSHP
EKM477M1CF12RRSHP
EKM477M1CF12RRSHP SAMXON
MY_SAMXON E-Cap Catalog.pdf
Виробник: SAMXON
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 16VDC; Ø8x12mm; Pitch: 3.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø8x12mm
Terminal pitch: 3.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -40...105°C
Height: 12mm
Diameter: 8mm
Manufacturer series: KM
Service life: 1000h
на замовлення 7380 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 470uF; 16VDC; Ø8x12mm; Pitch: 3.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø8x12mm, Terminal pitch: 3.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -40...105°C, Height: 12mm, Diameter: 8mm, Manufacturer series: KM, Service life: 1000h.