EL5100IS-T7
EL5100IS-T7 Renesas Electronics Corporation
EL5100_5101_5300.pdf
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Voltage Feedback
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 2.5mA
Slew Rate: 2200V/µs
Current - Input Bias: 2 µA
Voltage - Input Offset: 1 mV
Supplier Device Package: 8-SOIC
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 100 mA
-3db Bandwidth: 200 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 3.3 V
Voltage - Supply Span (Max): 12 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VOLTAGE FEEDBACK 1 CIRC 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Voltage Feedback, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 2.5mA, Slew Rate: 2200V/µs, Current - Input Bias: 2 µA, Voltage - Input Offset: 1 mV, Supplier Device Package: 8-SOIC, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 100 mA, -3db Bandwidth: 200 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 3.3 V, Voltage - Supply Span (Max): 12 V.