ELANSC310-33KI
ELANSC310-33KI Advanced Micro Devices
AMDIS01374-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 208PQFP
Packaging: Bulk
Package / Case: 208-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 33MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Oscillator Type: External, Internal
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: Am386®SXLV
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V