ELC-15E100L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 10UH 5.4A 18 MOHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 20% 5.4A 18mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E100L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E100L ELC-15E100L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 10uH 20% 5.4A 18mohm Radial Choke