ELC-15E101
ELC-15E101 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 100UH 3A 53 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 53mOhm
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 3A 53 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 53mOhm, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 3 A.