ELC-15E101L
ELC-15E101L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 100uH 10% 53mohm 3A 53mohm Radial Choke
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 3A 53 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 3 Leads, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 53mOhm, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Інші пропозиції ELC-15E101L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E101L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 100UH 3A 53 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, 3 Leads
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 53mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 3 A