ELC-15E102L
ELC-15E102L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 1000uH 10% 950mA 490mohm Radial Choke
на замовлення 467 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E102L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E102L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 1MH 950MA 490 MOHM TH