ELC-15E103L
ELC-15E103L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 10000uH 10% 300mA 4.6ohm Radial Choke
на замовлення 328 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E103L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E103L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 10MH 300MA 4.6 OHM TH