ELC-15E120
ELC-15E120 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 12UH 5.1A 19 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук