ELC-15E120L
ELC-15E120L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 12uH 20% 5.1A 19mohm Radial Choke
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E120L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E120L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 12UH 5.1A 19 MOHM TH