ELC-15E121
ELC-15E121 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 120UH 2.6A 59 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук