ELC-15E121L
ELC-15E121L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 120uH 10% 2.6A 59mohm Radial Choke
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E121L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E121L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 120UH 2.6A 59 MOHM TH