ELC-15E122L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.2MH 850MA 540 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1200uH 10% 850mA 540mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E122L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E122L ELC-15E122L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 1200uH 10% 850mA 540mohm Radial Choke