ELC-15E150L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 15UH 4.7A 22 MOHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 20% 4.7A 22mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E150L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E150L ELC-15E150L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 15uH 20% 4.7A 22mohm Radial Choke