ELC-15E151
ELC-15E151 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 150UH 2.4A 77 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук