ELC-15E151L
ELC-15E151L Panasonic
AGB0000C1-1108071.pdf
Виробник: Panasonic
Fixed Inductors 150uH 10% 2.4A 77mohm Radial Choke
на замовлення 157 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELC-15E151L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E151L Виробник : Panasonic Electronic Components AGB0000CE10.pdf Description: FIXED IND 150UH 2.4A 77 MOHM TH