ELC-15E152L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.5MH 800MA 710 MOHM
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1500uH 10% 800mA 710mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E152L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E152L ELC-15E152L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 1500uH 10% 800mA 710mohm Radial Choke