ELC-15E180
ELC-15E180 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 18UH 4.5A 24 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук