ELC-15E180L Panasonic Electronic Components
AGB0000CE10.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 18UH 4.5A 24 MOHM TH
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 18uH 10% 4.5A 24mohm Radial Choke.
Інші пропозиції ELC-15E180L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELC-15E180L ELC-15E180L Виробник : Panasonic AGB0000C1-1108071.pdf Fixed Inductors 18uH 10% 4.5A 24mohm Radial Choke