ELC-15E181
ELC-15E181 Panasonic Electronic Components
ELC-10E_15E_18E.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 180UH 2.3A 100 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук